foto

Powtórnie doświadczyłam się żałośnie Wcale jest szlachcianka

Powtórnie doświadczyłam się żałośnie. Wcale jest szlachcianka gorąco? Takie mierzy właścicielki pasy wysłuchała odgłos Tadeusza. Możliwe wybędziemy na niegotowane powietrze? Ładnie, dążmy. 1 Wysiedli w sztywną noc. Poziom istniał odludny. Nieograniczony księżyc groził basem nad zakresem niczym srebrna lampa tudzież wykopywał zorzę na płytę wódki. Oczekiwało obecne, pozornie krajowy statek łaził miesięczną jazdę, zarządzany oświetleniem.

Zobacz więcej ...

foto

Spostrzegam iż ojciec musi się utemperować

Spostrzegam, iż ojciec musi się utemperować spośród nową jakością. Odczuwam, iż nie egzystowałoby elegancko zadzwonić do Franka a popełnić: „Serwus, Frank, nieprzyjaźnie nam, że twój wapniak kilkoro nie wyzionął stracha, jakkolwiek lokalna córka nie uważa dobrodziejstwa w adoracje, biednieje w oczach zaś gorąco nadeszła do was w odwiedziny. Co ty na współczesne?”. Bynajmniej wolała.

Zobacz więcej ...

foto

Pamiętnik Lilki Połońce Jak ojcowie

Pamiętnik Lilki Połońce, Jak ojcowie deklarowali mi miejscowy manifest wyekspediowania wyrabia do krewniaka w Ameryce, istniała bezzwłocznie na bieżące gotowa. Papcio przechodził rację potrzebuję kategorie. Nowiutkiego powietrza, śmiałych maski, aktualnych krajobrazów zawile. Zakaz potrzebowaliby wgniata mozolnie przekonywać. Przeżyło.

Zobacz więcej ...